Εξεταστικα κέντρα ειδικών μαθημάτων για τους μαθητες του ΓΕΛ Αίγινας

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ ΕΙΔΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ (ΠΛΗΝ ΑΓΓΛΙΚΩΝ)

Οι μαθητές του ΓΕΛ Αίγινας θα εξεταστούν στα ειδικά (εκτός Αγγλικών) μαθήματα στα παρακάτω εξεταστικά κέντρα

Α.   ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΧΕΔΙΟ και ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ

1. Στο Ε.Κ. του 57ου Γενικού Λυκείου Αθήνας (οδός Αστραπόγιαννου 3 και Βολανάκη - Αθήνα) όσοι το επώνυμό τους αρχίζει από Α μέχρι και ΔΕ.
     2. Στο Ε.Κ. του 2ου Γενικού Λυκείου Αργυρούπολης (οδός M. Αντύπα 2-Αργυρούπολη) όσοι το επώνυμό τους αρχίζει από ΔΗ μέχρι και ΛΙ.
     3. Στο Ε.Κ. του Γενικού Πειραματικού Λυκείου Βαρβακείου Σχολής (οδός Μουσών 20 και Παπαδιαμάντη - Ψυχικό) όσοι το επώνυμό τους αρχίζει από ΛΟ μέχρι και Ξ.
     4.   Στο Ε.Κ. του 1ου Γενικού Λυκείου Αμαρουσίου (οδός Κηφισίας 213-Μαρούσι) όσοι το επώνυμό τους αρχίζει από Ο μέχρι και Ρ.
      5. Στο Ε.Κ. του 1ου Γενικού Λυκείου Αλίμου (οδός Υψηλάντου και Θησείου - Άλιμος) όσοι το επώνυμό τους αρχίζει από Σ μέχρι και Ω.

Β.     ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ
     1. Στο Ε.Κ. του 15ου Γενικού Λυκείου Αθήνας (οδός Κυψέλης 46 και Παξών-Κυψέλη) όσοι το επώνυμό τους αρχίζει από Α μέxρι και ΚΑΛ.
     2. Στο Ε.Κ. του 5ο Γενικού Λυκείου Ηλιούπολης (οδός Λ. Βουλιαγμένης 525 - Ηλιούπολη) όσοι το επώνυμό τους αρχίζει από ΚΑΜ μέχρι και ΠΑΛ.
     3. Στο Ε.Κ. του 2ου Γενικού Λυκείου Παλαιού Φαλήρου (οδός Τερψιθέας 35 και 28ης Οκτωβρίου ? Παλαιό Φάληρο) όσοι το επώνυμό τους αρχίζει από ΠΑΝ μέχρι και Ω.

Γ.     ΓΑΛΛΙΚΑ
     1. Στο Ε.Κ. του 9ου Γενικού Λυκείου Αθήνας (Τρώων 2- Θησείο) όσοι το επώνυμό τους αρχίζει από Α μέxρι και Ζ.
     2. Στο Ε.Κ. του 1ου Γενικού Λυκείου Χαϊδαρίου (οδός Ανεξαρτησίας 17-Χαϊδάρι) όσοι το επώνυμό τους αρχίζει από Η μέxρι και Λ.
     3. Στο Ε.Κ. του 1ου Γενικού Λυκείου Βύρωνα (Φορμίωνος και Γ. Γεννηματά 34-Βύρωνας) όσοι το επώνυμό τους αρχίζει από Μ μέχρι και ΠΑΛ.
    4. Στο Ε.Κ. του 59ου Γενικού Λυκείου Αθήνας (Σεκούνδου 10- Πατήσια) όσοι το επώνυμό τους αρχίζει από ΠΑΝ μέxρι και ΣΥ.
     5. Στο Ε.Κ. του 1ου Γενικού Λυκείου Καισαριανής (οδός Ηρώς Κωνσταντοπούλου 13β ? Καισαριανή) όσοι το επώνυμό τους αρχίζει από ΣΦ μέχρι και Ω.

Δ.   ΑΡΜΟΝΙΑ
    1. Στο Ε.Κ. του 8ου Γενικού Λυκείου Περιστερίου (οδός Μιχαλακοπούλου & Αγ. Τριάδος- Περιστέρι) όσοι το επώνυμό τους αρχίζει από Α μέχρι και Λ.
     2.  Στο Ε.Κ. του 1ου Γενικού Λυκείου Πετρούπολης (οδός Ανατ. Ρωμυλίας & Θεσσαλίας ? Πετρούπολη) όσοι το επώνυμό τους αρχίζει από Μ μέχρι και Ω.

Ε.   ΕΛΕΓΧΟΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΩΝ
     1. Στο Ε.Κ. του 5ου Γενικού Λυκείου Ν. Ιωνίας (οδός Εμμ. Παππά 6 & Φιλελλήνων - Ν. Ιωνία) όσοι το επώνυμό τους αρχίζει από Α μέχρι και ΚΟΤ.
       2. Στο Ε.Κ. του 6ου Γενικού Λυκείου Αιγάλεω (οδός Μίνωος & Προόδου 1 ? Αιγάλεω) όσοι το επώνυμό τους αρχίζει από ΚΟΥ μέxρι και Ω.

ΣΤ.    ΙΤΑΛΙΚΑ
     Όλοι οι υποψήφιοι θα εξεταστούν στην ΑΘΗΝΑ στο Ε.Κ. του 3ου Γενικού Λυκείου Νέας Σμύρνης (οδός Νικομηδείας 7- 9, Νέα Σμύρνη).

Ζ.   ΙΣΠΑΝΙΚΑ
      Όλοι οι υποψήφιοι θα εξεταστούν στην ΑΘΗΝΑ στο Ε.Κ. του 2ου Γενικού Λυκείου Πειραιά (οδός Πυθαγόρα 7 και Τζαβέλα, Καστέλα- Πειραιάς).